Slider collection (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Items
hy: Տարրեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
