Slider collection (1.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
