Slider collection (1.0.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி

en: Effect
ta: விளைவு
