Slider collection (1.0.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Items
ast: Elementos

en: Navigation
ast: Navegación

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
