Slider collection (1.0.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
