Slider collection (1.0.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Items
ka: ელემენტები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Effect
ka: ეფექტი
