Slider Gallery (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res
