Slider Gallery (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Custom
fa: سفارشی

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Nothing
fa: هیچ
