Slider Gallery (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien
