Slider Gallery (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
