Slider Gallery (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Custom
ja: カスタム

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし
