Slider Gallery (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Custom
nl: Aangepast

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets
