Slider Gallery (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Custom
ro: Personalizat

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic
