Slider Gallery (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Custom
tr: Özel

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
