Slider Gallery (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Custom
uk: Власний

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого
