Slider Gallery (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
