Slider Gallery (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Custom
cs: Vlastní

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
