Slider Gallery (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Nothing
de: Nichts
