Slider Gallery (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
