Slider Gallery (1.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: Custom
es: Personalizado

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Nothing
es: Nada
