Slider Gallery (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi
