Slider Gallery (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Custom
fi: Oma

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään
