Slider Gallery (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
