Slider Gallery (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Custom
hu: Egyéni

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi
