Slider Gallery (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Custom
jv: Kostum

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
