Slider Gallery (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
