Slider Gallery (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Custom
oc: Personalizat

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
