Slider Gallery (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Custom
pl: Własne

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego
