Slider Gallery (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Custom
pt: Personalizado

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Nothing
pt: Nada
