Slider Gallery (1.0.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Custom
ru: Собственная

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего
