Slider Gallery (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Custom
sk: Vlastná

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
