Slider Gallery (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Custom
sv: Anpassad

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget
