Slider Gallery (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
