Slider Gallery (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
