Slider Gallery (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Nothing
az: heç nə
