Slider Gallery (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
