Slider Gallery (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Custom
lt: Savitas

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
