Slider Gallery (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Custom
ms: Tersuai

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
