Slider Layouts (1.0.11) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Advanced
cy: Uwch
