Slider Layouts (1.0.11) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Advanced
da: Avanceret

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
