Slider Layouts (1.0.11) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Styles
gl: Estilos
