Slider Layouts (1.0.11) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Advanced
it: Avanzate

en: Styles
it: Stili
