Slider Layouts (1.0.11) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Advanced
oc: Avançat

en: Styles
oc: Estils
