Slider Layouts (1.0.11) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Advanced
pt: Avançado

en: Styles
pt: Estilos

en: Layout Builder
pt: Construtor de Layout
