Slider Layouts (1.0.11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட
