Slider Layouts (1.0.11) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Styles
tr: Biçemler

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
