Slider Layouts (1.0.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced
ar: متقدم
