Slider Layouts (1.0.11) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Advanced
az: Əlavə

en: Styles
az: Üslublar
