Slider Layouts (1.0.11) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Advanced
be: Дадаткова
