Slider Layouts (1.0.11) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
